Atpakaļ

Novembra beigās Liepājā un tiešsaistē notiks tehnoloģiju un digitālās mākslas festivāls “Update”

Novembra beigās Liepājā un tiešsaistē notiks tehnoloģiju un digitālās mākslas festivāls “Update”, informē festivāla organizatori.

Festivāls no 21.novembra līdz 26.novembrim notiks hibrīdā formātā – Liepājas Universitātes (LiepU) Mākslas pētījumu laboratorijā un tiešsaistē.

Dalība festivālā ir bez maksas, ar iepriekšēju reģistrēšanos. Klātienē dalībnieku skaits ir ierobežots, savukārt tiešsaistes dalībnieku skaits ir neierobežots. Festivāla pasākumi notiks angļu valodā. Programma un reģistrēšanās festivāla mājas lapā “update.mplab.lv/”.

Festivāla programma dalīta trīs daļās, proti, darbnīcas, meistarklases, diskusijas un prezentācijas.

Festivāls piedāvā iespēju apgūt tehniskas, praktiskas un konceptuālas prasmes. Festivāla mērķis ir dot iespēju mākslas, dizaina un IT jomas interesentiem, studentiem un profesionāļiem aktualizēt savus portfolio un CV ar unikālām, mūsdienīgām, nākotnes darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm.

Pieteikties ir aicināts ikviens interesents, neatkarīgi no iepriekšējām zināšanām vai izglītības, kam ir motivācija straujā tempā iedziļināties digitālo tehnoloģiju rīkos un programmatūrās.

“Update” organizē Liepājas mediju mākslinieku biedrība “Aste” un LiepU Mākslas pētījumu laboratorija.