Atpakaļ

Tiek meklēts labākais Latvijas hokeja fanu ritms – ikviens aicināts iesūtīt savējo

Latvijā dzīvo labākie fani pasaulē! Gatavojoties IIHF Pasaules Čempionātam Hokejā 2023, čempionāta Oficiālais Partneris “Maxima Latvija” aicina ikvienu hokeja fanu vai fanu kopas radīt unikālu atbalsta saukli vai ritmu, kas rībinās Rīgas ielas un arēnas sienas, apvienojot Latvijas hokeja fanus čempionāta laikā un nesot Latvijas vārdu pasaulē. Labākajam ritma autoram būs iespēja laimēt 10 biļetes uz kādu no Latvijas izlases spēlēm un atbalstīt komandu klātienē.

Sava unikālā hokeja fanu ritma pieteikumus iespējams iesūtīt laikā no 13.februāra līdz 26.februārim šeit – https://www.maxima.lv/ritms . Ritmu var gatavot individuāli vai komandā.

Kā iesūtīt pieteikumu?

1. Izdomā pats vai kopā ar draugiem ritmu, kas iekustinās visus izlases fanus. Vari pievienot saukli un dažādus ritma un skaņas elementus.

Paraugu ritmam no grupas “Citi zēni” solista Jāņa Pētersona skati https://www.maxima.lv/ritms

2. Iemūžini veikumu video vai audio formātā.

Faila garums var būt no 15 līdz 90 sekundēm. Faila maksimālais izmērs: 600 MB.

3. Iesūti sagatavoto failu īpašajā mājas lapā www.maxima.lv/ritms.

4. Esi aktīvs, balso un nokļūsti finālā!

Balsojums par iesūtītajiem ritmiem sāksies jau no pirmās dienas – 13.februāra un ilgs līdz 5.martam. Katram ir iespēja reizi dienā balsot par savu favorītu. Desmit ritmi ar visvairāk iegūtajām balsīm tiks finālā un uzvarētāju noteiks īpaši izveidotā žūrija, kuru pārstāvēs gan hokeja eksperti un vēstneši, kā, piemēram, Jana Duļevska un Jēkabs Rēdlihs, gan ar mūzikas industriju cieši saistīti žūrijas locekļi, kā, piemēram, grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons. Labākais ritma autors laimēs 10 biļetes uz kādu no Latvijas izlases spēlēm un varēs iedzīvināt Latvijas hokeja fanu ritmu klātienē.

Esi aktīvs – iesaisties, balso, aicini balsot arī draugus un ģimeni un varbūt tieši Tu būsi labākā Latvijas hokeja fanu ritma autors!

IHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2023 norisināsies no šī gada 12.maija līdz 28.maijam Tamperē (Somija) un Rīgā. Pirmā Latvijas izlases spēle paredzēta jau pirmajā čempionāta dienā – 12.maijā pret Kanādas hokeja izlasi.