Atpakaļ

Tiesa noteikusi medicīniska rakstura piespiedu līdzekli audzēknei par skolotājas saduršanu Liepājā

Tiesa noteikusi medicīniska rakstura piespiedu līdzekli tehnikuma audzēknei par skolotājas saduršanu pērn septembrī Liepājā.

Saīsinātais spriedums pasludināts 24.februārī, un tiesa atzina, ka persona ir izdarījusi noziedzīgu nodarījumu – mēģinājumu izdarīt citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Vienlaikus persona atbrīvota no kriminālatbildības un viņai noteikts medicīniska rakstura piespiedu līdzeklis,  apliecina prokuratūra.

Ņemot vērā, ka lieta tika skatīta slēgtā sēdē, prokuratūra plašākus komentārus nesniedza.

Jau ziņots, ka pērn 24.septembrī, policijā saņemta informācija, ka kādā publiskā iestādē Liepājā ir sadurta sieviete. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Kā aģentūrai LETA toreiz pastāstīja Liepājas Valsts tehnikuma direktors Agris Ruperts, sadurtā sieviete ir viņa vadītās izglītības iestādes skolotāja, kurai uzbrukusi audzināmās grupas pirmā kursa audzēkne.

Pēc Ruperta teiktā, negadījums noticis skolotājas mākslas salonā, kur viņa vadījusi gleznošanas nodarbību interesentiem, kuru vidū bijusi arī audzināmās grupas meitene. Uzbrukums noticis pēc nodarbības, kad visi pārējie cilvēki jau aizgājuši projām.