Atpakaļ

Tiešsaistes lekcijā topošie vecāki varēs rast atbildes par dzemdību norisi

Tiešsaistes lekcijā šodien plkst.15 topošie vecāki varēs rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi, informēja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dana Bileskalne.

Paredzēts, ka bezmaksas lekcijas laikā topošie vecāki tiksies ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu, lai uzzinātu un saņemtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem.

Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

Mincenberga sarunas laikā stāstīs par to, kad ir laiks doties uz dzemdību nodaļu, ko ņemt līdzi, dodoties uz dzemdībām, dzemdību norisi un dzemdību sāpju remdēšanas paņēmieniem.

Tāpat viņa stāstīs ar atšķiras fizioloģiskas dzemdības no ķeizargrieziena, par partnera lomu dzemdībās, piemērotu un drošu vidi mazulim, kā arī pēcdzemdību periodu.

Topošajiem vecākiem tiks piedāvāts arī video ieskats Dzemdību nodaļā, lai radītu drošības sajūtu un sniegtu pēc iespējas skaidrāku priekšstatu – kā izskatās vieta, kur notiek dzimst mazuļi.

Tikšanās tiek organizēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” laikā.

Pasākums tiešsaistes platformā “Zoom”.