Atpakaļ

Top 6 ērtākie un uzticamākie ģimenes auto

Sākoties jaunajam mācību gadam, kad bērni dodas uz bērnudārzu vai skolu, daudzās ģimenēs aktualizējas loģistikas jautājums: bērni jāved uz nodarbībām un pulciņiem, jāpaspēj uz darbu, vienlaikus bieži vien automašīnas bagāžniekā jāatrod vieta sporta tērpam vai aprīkojumam. “Ietilpīgs bagāžnieks ir nepieciešams, ja jāņem līdzi, piemēram, soma ar hokeja formu. Kaut kur jānovieto arī tenisa raketes vai ģitāra, nereti pa ceļam jāiebrauc pārtikas veikalā, un arī produktiem jāatrod vieta. Vārdu sakot, mācību gada sākumā uzreiz rodas sajūta, ka nepieciešams lielāks auto. Tāpēc mēs sastādījām komfortablāko ģimenes auto topu”, – stāsta Longo Latvia pārdošanas nodaļas vadītājs Jānis Vīndedzis.

Pateicoties to ietilpībai, ģimenes ir īpaši iecienījušas universālus, apvidus auto un minivenus – ar tiem ir ērti pārvietoties pa pilsētu un ārpus tās, salonā var iesēsties 5 un vairāk ģimenes locekļi, bet bagāžniekā, šķiet, var ievietot pat ziloni. “Starp automašīnām ar katru no šiem virsbūves tipiem ir 2-3 absolūti popularitātes rekordisti, kuriem noteikti ir vērts pievērst uzmanību, ja meklējat ģimenes auto, kas ne tikai kalpos, lai dotos uz skolu, bērnudārzu vai pulciņiem, bet arī nepievils, kad vēlaties uz vasarnīcu aizvest stādus, doties makšķerēt vai slēpot, ņemot līdzi visu nepieciešamo ģimenei”, – komentē Baltijā lielākā lietoto auto tirgotāja pārstāvis.

Tātad populārākās minivenu markas:
• Volkswagen Touran
• Opel Zafira

Universāli:
• Volkswagen Passat
• Opel Astra

Krosoveri:
• Nissan Qashqai
• Volkswagen Tiguan

“Pieredze rāda, ka izdarīt izvēli var būt grūti, – skaidro eksperts, – šajā gadījumā iesaku konsultēties ar pieredzējušu draugu vai zinošu speciālistu. Tāpat ļoti noderīgi ir izbraukt ar auto izmēģinājuma braucienā un saprast, ar kuru no izvēlētajiem auto ir ērtāk pārvietoties. Mēs, Longo Group, piedāvājam šo iespēju bez maksas un pat piegādāsim auto līdz jūsu namdurvīm”. Svarīgi arī, lai visi, kas vadīs izvēlēto auto, justos komfortabli, tāpēc vēlams ieplānot izmēģinājuma braucienu tā, lai visiem autovadītājiem būtu iespēja izbraukt ar auto un saprast, vai viņiem der šis modelis.