Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

Grāvī ieslīdējušā autobusa dēļ uz Liepājas šosejas pie Mežsarmām palēnināta satiksme pa vienu joslu

Saistībā ar grāvī ieslīdējušo satiksmes autobusu uz Liepājas šosejas (A9) pie Mežsarmām patlaban palēnināta satiksme pa vienu joslu, informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi” pārstāvji.

Uz Liepājas šosejas Dobeles novada Jaunbērzes pagastā pie Mežsarmām grāvī ieslīdējis satiksmes autobuss, kā rezultātā izlijusi degviela un eļļa. Šobrīd satiksme atjaunota pa vienu joslu virzienā uz Rīgu.

Autovadītāji aicināti izmantot apbraukšanas iespējas pa Ventspils šoseju (A10) un pa reģionālajiem autoceļiem Kalnciems-Kūdra (P101), un Jelgava (Tušķi)-Tukums (P98).

Jau ziņots, ka Dobeles novadā uz Liepājas šosejas šorīt grāvī iebraucis autobuss un divu cilvēku atbrīvošanai piesaistīti ugunsdzēsēji, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka autobuss atrodas uz sāniem grāvī un visi cilvēki, izņemot divus, izkļuvuši no tā paši saviem spēkiem.

Ugunsdzēsēji nostabilizēja autobusu, atvienoja autobusa akumulatora klemmes un ar absorbenta palīdzību savāc izlijušo šķidrumu.

Divi cilvēki izcelti no autobusa un nogādāti līdz mediķiem. Darbs notikuma vietā turpinās.