Atpakaļ

Liepājā notiks CSDD ziemas braukšanas konsultācijas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šonedēļ no šodienas līdz svētdienai organizē bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijas Liepājā,  informēja CSDD pārstāvji.

Konsultācijas Liepājā notiks Pulvera ielā 8.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām ar derīgu tehnisko apskati un obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Nodarbības notiks šodien un rīt plkst.12, 14 un 16, kā arī sestdien un svētdien plkst.11, 13 un 15.

Pieteikšanās nodarbībām iespējama elektroniski “https://www.mittoevents.com/csdd-ziemas-konsultacijas-drosa-brauksana/registracija-liepaja” un ir obligāta.

Kā ziņots, konsultācijas šajā ziemas periodā jau aizvadītas Rīgā, Rēzeknē, Madonā un Valmierā, kur tās kopā apmeklējuši vairāk nekā 550 autovadītāji.

Konsultācijas janvārī vēl plānotas arī Jelgavā, Siguldā, Daugavpilī un Talsos.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina kopš 2015.gada, un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk nekā 5000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas, un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.