Atpakaļ

Liepājas tramvaju kustības sarakstā veiktas nelielas izmaiņas vakara reisiem

No sestdienas, 1.oktobra, Liepājas tramvaju kustības sarakstā tiks ieviestas izmaiņas, atsevišķās vakara stundās palielinot intervālus starp reisiem,  informēja “Liepājas sabiedriskā transporta” biroja administratore Santa Rancāne.

Aktīvajās stundās, kad iedzīvotāji brauc uz darbu vai no darba mājās, kustības saraksts paliks nemainīgs.

Jaunais tramvaju kustības saraksts veidots tā, lai pasažieri pēc iespējas mazāk izjustu izmaiņas. Aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” maršruta plānotāji rūpīgi veikuši pasažieru skaitīšanas datu analīzi un piedāvājuši izmaiņas veikt stundās, kad pasažieru skaits pēc datiem bijis viszemākais.

Stundās pēc plkst.18 intervāls starp reisiem tiks nedaudz palielināts, neradot pasažieriem diskomfortu. Vērtējot kopumā, no 276 dienā veiktajiem tramvaju reisiem samazinājums būs tikai 12 reisi jeb 5%.

Kā skaidro Rancāne, izmaiņas tramvaju kustības grafikā tiek veiktas ekonomisku apsvērumu dēļ, balstoties gan uz elektrības cenu kāpumu, gan inflāciju Latvijā. Šo apsvērumu dēļ maršrutu plānotāji strādā arī pie izmaiņām autobusu kustības sarakstos, bet šīs izmaiņas stāsies spēkā vēlāk un par tām pasažieri tiks informēti atsevišķi.

Jaunais tramvaju kustības saraksts pieturvietās tiks izvietots pakāpeniski un tas būs pieejams apskatei arī aģentūras mājaslapā “www.liepajastransports.lv”.