Atpakaļ

Norīkoti papildu vilcieni pludmales festivāla “Summer Sound” apmeklētājiem

AS “Pasažieru vilciens” Baltijā lielākā pludmales festivāla “Summer Sound” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Liepāju, vienu – atpakaļ. Piektdien, 29. jūlijā, plkst. 13.15 no Rīgas aties vilciens uz Liepāju. Atpakaļ uz Rīgu festivāla “Summer Sound” apmeklētājus aizvedīs īpaši norīkots vilciens svētdien, 31. jūlijā, kas no Liepājas izbrauks plkst. 12.10.

Vilcienu atiešanas laiki ir noteikti tā, lai pasažieri paspētu uz festivāla sākumu un pēc festivāla noslēguma tiem būtu ērta nokļūšana uz vilcienu. Tomēr, ja speciāli norīkotie vilcieni neatbilst plāniem vai iespējām, festivāla apmeklētāji ir aicināti uz Liepāju braukt arī ar ierastajiem Liepājas virziena vilcieniem, kas kursē katru piektdienu turp un svētdien atpakaļ: 29. jūlijā Rīga (18.25) – Liepāja (21.42) un 31. jūlijā Liepāja (17.30) – Rīga (20.43).

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šiem vilcieniem ar 10% atlaidi.

Festivāls “Summer Sound” Liepājas pludmalē notiks jau 10. reizi. Šogad no 29. – 30. jūlijam uz Summer Sound festivāla četrām dažādām skatuvēm kāps ne tikai tādas pasaules mūzikas zvaigznes kā John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A un citas, bet arī pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde – Musiqq, Gacho, Ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras satīns, Kreisais krasts, Pienvedēja piedzīvojumi, Ralfs Eilands un daudzi citi. “Summer Sound” 2019. gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku. Plašāka informācija par festivālu pieejama: www.summersound.lv.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.