Atpakaļ

Stendes tilta remontdarbu laikā daļa no Rīga–Talsi–Ventspils reģionālo starppilsētu autobusu reisiem apkalpos pieturu Pastende

No šī gada 23. janvāra uz Stendes tilta remontdarbu laiku vairāki reģionālo starppilsētu autobusu reisi iebrauks arī Pastendē un pasažierus uzņems pieturā Pastende. Izmaiņas provizoriski plānotas līdz šī gada aprīļa vidum un ietekmēs trīs maršrutus, nodrošinot Pastendes iedzīvotājiem iespēju agrā rīta un vēlā vakara stundās ar starppilsētu autobusiem nokļūt Talsos, Rīgā, Ventspilī, Jūrmalā, Tukumā un citur.

Pasažieriem minētās izmaiņas jāņem vērā saistībā ar šiem reģionālo autobusu reisiem (izpildes laiki norādīti no pieturas Pastende):

• plkst. 06.35 maršruta nr. 7990 reiss Talsi–Stende–Spuņupe–Rīga,

• plkst. 07.01 maršruta nr. 7511 reiss Talsi–Ugāle–Ventspils,

• plkst. 18.55 maršruta nr. 7990 reiss Rīga–Spuņupe–Stende–Talsi,

• plkst. 20.45 maršruta nr. 7948 reiss Rīga–Dubulti–Tukums–Talsi–Ventspils,

• plkst. 21.16 maršruta nr. 7948 reiss Ventspils–Talsi–Spuņupe–Rīga.

Pārējie reģionālo autobusu reisi, kam pēc maršruta kustību grafiks ved cauri Pastendei, Stendes tilta remonta laikā turpinās braukt pa apbraucamiem ceļiem, neiebraucot Pastendē.

Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Talsu novada pašvaldību, kas uz izmaiņu laiku ir atļāvusi reģionālo autobusu maršrutus novirzīt pa Skolas ielas tiltu Pastendē. Izmaiņas nepieciešamas, jo agrā rīta un vēlā vakara stundās nekursē vietējās nozīmes autobusu maršruta nr. 3200 Talsi–Pastende reisi, kas liedz pasažieriem pārsēsties uz starppilsētu reģionālo autobusu reisiem.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.