Atpakaļ

Ventspilī pēc divu gadu pārtraukuma ienāks kruīza kuģis

Šodien Ventspilī viesosies kruīza kuģis “Deutschland” ar vairāk nekā 500 atpūtniekiem un 290 ekipāžas locekļiem, informēja Ventspils pašvaldībā.

Plānots, ka kuģis Ventspilī ienāks pirmdienas rītā un pilsētas viesi no plkst.9 līdz 13 varēs doties un baudīt ekskursiju programmu Ventspilī, Kuldīgā un Užavā. Šīs kuģis “Deutschland” Ventspilī piestās pirmo reizi.

2018. un 2019.gadā Ventspilī jau ir viesojušies divi citi Vācijas kompānijas kruīza kuģi – “Albatros” un “Amera”.

“Deutschland” ir viens no vācu populārās kruīzu kompānijas “Phoenix Reisen” kuģiem. Uz kuģa ir septiņi pasažieru klāji ar kajītēm, kas iekārtotas ar klasicisma, jūgendstila un art deco stilā. Viesiem ir iespēja ieturēt maltītes vairākos restorānos un bāros, kā arī pavadīt brīvo laiku bibliotēkā, kinoteātrī, iekštelpu un āra baseinos, fitnesa un spa zonā ar skatu uz jūru. 1998.gadā būvētais kuģis ir 175 metrus garš un 23 metrus plats.

Kā informēja tūrisma aģentūras SIA “LDU” direktora vietniece Ausma Lapiņa, vācu tūristiem Ventspils un tā apkārtne ir iemīļota, tādēļ plānots, kā nākamajā gadā Ventspilī arī viesosies divi kruīza kuģi – “Deuchland” un “Amera”, kas var uzņem vairāk nekā 800 pasažierus.