Atpakaļ

Traucēta elektroapgāde 2100 “Sadales tīkla” klientu Rīgā

Piektdienas pēcpusdienā traucēta elektroapgāde aptuveni 2100 AS “Sadales tīkls” klientu Rīgā – Druvienas, Mežciema, Hipokrāta, Līduma ielas apkaimē, informēja uzņēmumā.

Plkst.13.29 reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma elektrotīklā, un elektroapgādes traucējumu iemesls tiek noskaidrots.

“Sadales tīkla” operatīvā darba brigāde ir sākusi bojājuma lokalizāciju, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk.

Jau ziņots, ka “Sadales tīkls” 2023.gadā strādāja ar 343,332 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 14% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 16,906 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Sadales tīkls” ir valstij piederošajā “Latvenergo” koncernā ietilpstošs elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā. Kompānija nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi.