Atpakaļ

Trešdien avārijās Latvijā cietuši 13 cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēti 108 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 13 cilvēki.

Trešdien septiņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, četri – Zemgalē, bet pa vienam – Vidzemē un Kurzemē. Trīs no cietušajiem bija elektroskrejriteņu vadītāji.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, ap plkst.14 glābēju palīdzība bija nepieciešama Jēkabpils novada Salas pagastā, kur bija notikusi vieglās automašīnas un traktora sadursme. Glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no vieglās automašīnas atbrīvoja vienu cietušo, kuru nodeva mediķu aprūpē.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus vadītājus: trīs – Rīgas reģionā, divus – Vidzemē, bet vienu – Latgalē. Četri aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 144 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 13 autovadītāji, Latgalē – 57, Vidzemē – 55, Kurzemē – 15, bet Zemgalē – vien četri autovadītāji. Septiņi vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 312 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.