Atpakaļ

“Turībā” atklās pirmo drošības laboratoriju Latvijā

Ceturtdien, 13.jūlijā, biznesa augstskolā “Turība” atklās Drošības laboratoriju, lai sniegtu studentiem un mācībspēkiem iespēju praktiski apgūt zināšanas un prasmes drošības jomā.

Laboratorija ir aprīkota ar videonovērošanas, ugunsdrošības, piekļuves kontroles un ēku vadības sistēmām, kā arī ar dažādiem fiziskās drošības risinājumiem. Tādā veidā studentiem un mācībspēkiem būs iespējams veikt dažādus drošības testus un eksperimentus, kā arī attīstīt jaunas idejas un projektus.

Nākotnē plānots to paplašināt ar dažādiem kiberdrošības eksperimentu moduļiem un citiem organizācijas drošības risinājumiem.

Augstskolā norādīja, ka mūsdienās organizācijas drošība ir kļuvusi arvien aktuālāka. Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs ir pārliecināts, ka ar drošību saistīta arī Latvijas ekonomiskā izaugsme.

“Turības” Drošības laboratorijai nepieciešamo tehniku un programmatūru nodrošinājuši četri drošības nozares uzņēmumi – “Zevs Security Consulting”, “Evidence Network”, “Altas IT Latvija” un “Schneider Electric Latvija”.

Laboratorija atradīsies augstskolas telpās Rīgā, Graudu ielā 68.