Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

“Turībā” notiks praktiskās apmācības drošības profesionāļiem par inovācijām videonovērošanas jomā

Biznesa augstskolas “Turība” “Drošības laboratorijā” šodien un rīt notiks pirmās praktiskās apmācības drošības profesionāļiem un studentiem par videonovērošanas sistēmām, inovācijām un tehniskajiem risinājumiem, informēja augstskolā.

Apmācībās Latvijas un starptautiskie drošības produktu ražotāju eksperti stāstīs par videonovērošanas sistēmām, inovācijām, mobilajiem risinājumiem, videokameru funkcijām, priekšrocībām un tehniskajiem parametriem, kā arī praktiski demonstrēs dažādu kameru modeļu iestatīšanas un konfigurēšanas iespējas. Tāpat apmācībās būs praktiskie vingrinājumi, piemēram, par videonovērošanas attēlu analīzi, notikumu noteikšanu, sarežģītu monitoringa sistēmu pārvaldību un integrāciju ar citām drošības sistēmām.

Daloties novērojumos, Drošības profesionāļu asociācijas pārstāvis Kārlis Apalups atzīmēja, ka vadītājiem, speciālistiem un iepircējiem trūkst nepieciešamās praktiskās zināšanas gan drošības produktu izmantošanā, gan to izvērtēšanā un iepirkšanā.

Šogad vasarā “Turībā” tika atklāta “Drošības laboratorija”, lai sniegtu programmas “Organizācijas drošība” studentiem un mācībspēkiem iespēju praktiski apgūt zināšanas un prasmes drošības jomā, kā arī veicinātu sadarbību ar drošības nozares pārstāvjiem. Laboratorija ir aprīkota ar videonovērošanas, ugunsdrošības, piekļuves kontroles un ēku vadības sistēmām, tāpat arī ar dažādiem fiziskās drošības risinājumiem.