Atpakaļ

“Turība” parakstīs Nodomu protokolu par sadarbību ar “Omniva Latvija”

Biznesa augstskolā “Turība” šodien trešo reizi norisināsies Biznesa loģistikas diena, kurā tiks parakstīts Nodomu protokols par sadarbību starp augstskolu un SIA “Omniva” Latvijā, informēja augstskola.

Biznesa loģistikas dienas laikā studentiem būs iespēja dzirdēt loģistikas uzņēmumu pieredzes stāstus – ar tiem dalīsies gan jaunais sadarbības partneris SIA “Omniva”, gan jau viens no augstskolas esošajiem loģistikas partneriem – SIA “MSC Shared Service Center Riga”.

Pasākums sāksies plkst.12 ar neformālu tikšanos starp sadarbības partneriem loģistikas nozarē un augstskolas pārstāvjiem, pēc kuras plkst.13 notiks svinīgā Nodomu protokola parakstīšana starp augstskolu un “Ominva Latvija”.

Kā skaidro augstskolas pārstāvji, Nodomu protokola nozīme ir apvienot nozares izglītību ar praktiskajām nodarbībām, lai radītu risinājumus un veidotu ar pieredzi bagātus speciālistus.

Pēc protokola parakstīšanas norisināsies “Omniva Latvija” vadītāja Gusta Muzikanta vieslekcija “Loģistikas nozares izaicinājumi un tendences”, bet pasākumu noslēgs “MSC Shared Service Center Riga” izpilddirektora Rodiona Širjajeva vieslekcija “Trendi loģistikā”. Pēc abām vieslekcijām biznesa loģistikas programmas studentiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un iepazīties ar loģistikas uzņēmumu ikdienu.

Pasākums notiks “Turības” Biznesa inkubatora telpās.

“Omniva grupā” ietilpst mātesuzņēmums Igaunijas “Eesti Post”, kā arī meitasuzņēmumi “Maksekeskus” Igaunijā, “Omniva” Lietuvā un SIA “Omniva” Latvijā.

Latvijā “Omniva” apgrozījums pagājušajā gadā bija 18,367 miljoni eiro, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,8 reizes un bija 635 072 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānija reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas “Eesti Post”.