Atpakaļ

9 skaistas terases – āra kafejnīcas vasaras baudīšanai Kurzemē

Nav šaubu, ka vasara ir īstais laiks baudīt gardas uzkodas un atspirdzinošu kokteili kādā skaistā āra kafejnīcā – terasē, kur sildīs saules stari vai tieši otrādi – būs iespēja patverties no karstuma tveices, vienlaicīgi baudot dabas tuvumu. Kurzemē mums šādu vietu netrūkst, tādēļ iepazīstināsim jūs ar gaumīgām atpūtas vietām – āra terasēm, kur pēc vasaras aktivitātēm var baudīt mirkli ar draugiem un ģimeni, un iespējams, vienlaicīgi izjust arī vieglas vasaras ballītes atmosfēru.

privāts ahīvs

Bārs Pludmale Klapkalnciemā

Kā pauž bāra saimnieki, šeit, Klapkalnciemā ir ne vien skaistākā vietējā pludmale, bet arī gardākie kokteiļi un spirdzinošākās vakara ballītes vistiešākajā jūras tuvumā. Te ir iespējams vienlaicīgi sauļoties un tvert vēja pieskārienus, papildinot vasaras sajūtas ar dažādu kokteiļu baudīšanu. Nedēļas nogalēs ir iespēja arī izdulloties – pa laikam tiek rīkoti arī nakts pasākumi ar mūziku DJ pavadībā.

privāts arhīvs

Engure Cafe

Engure Cafe, kas, protams, atrodas Engures sirdī netālu no jūras, ir pēdējā laika hīts, uz kuru cilvēki labprāt brauc pat no Rīgas, tādēļ galdiņu vēlams rezervēt jau iepriekš. Šī ir lieliska vieta ar plašu vasaras terasi, kas ir ideāli piemērota maltītei ar ģimeni vai laiskai pēcpusdienai ar draugiem. Ēdienkartē dominē zivis no vietējiem zvejniekiem kombinācijā ar atspirdzinošiem vasaras dzērieniem. Te sagaidāmas arī vakara ballītes vasaras noskaņās.

Rezidence Cafe Venta Kuldīgā

Kafejnīca atrodas pie Kuldīgas senā  tilta ar ekskluzīvu skatu uz Ventas rumbu. Šeit varēs baudīt ne vien kafiju un smalkmaizīti, bet arī dažādus aukstos dzērienus un grilētus ēdienus. Vasarā ik nedēļu šeit norit muzikālie vakari – no elektroniskās līdz instrumentālajai mūzikai,  tāpat kafejnīca ir savienota ar Kuldīgas mākslas galeriju, kur apskatīt aktuālās izstādes.

Beach bus Rojas pludmalē

Beach Bus ir mobila pludmales kafejnīca vasaras sezonā, kas ir oriģināli iekārtota – autobusā! Šis unikālais braucamrīks ir novietots pašās jūras smiltīs un pārtapis par stilīgu kafejnīcu, kas īpaši patiks jauniešiem. Burgeri, mohito – tas viss šeit ir pieejams, tāpat arī mūzikas vakari un aktīva vai mierīga atpūta pludmalē.

Redmonkey Pop-up bārs Liepājas ostmalā

Šī vasaras kafejnīca lepojas ne vien ar savu atrašanās vietu- ostmalā, bet arī plašu terasi ar galdiņiem ne vien krastā, bet arī uz blakus esošā kuģīša. Dzīvā mūzika, kokteiļi, tematiskie vakari. Džezs, saulrieti Dj pavadībā un grupu koncerti – šeit garlaicīgi nebūs, par to liecina bāra aktivitātes un popularitāte jau vairāku gadu garumā. Tā apmeklētāji var liecināt, ka šeit vienmēr mīt jautrība un atmiņā paliks interesantā vietas izvēle un piedzīvotās performances.

Boho cafe Pāvilosta

Meklē vietu, kur pulcējas sērferi, kaiteri un dažādu citu ūdens sporta veidu cienītāji? Šī ir autentiska piejūras kafejnīca, kur baudīt nesteidzīgu maltīti relaksējošā, “hipsterīgā” atmosfērā, atrast domubiedrus un baudīt vasaras vakarus ar draugiem pēc aktīvas atpūtas Pāvilostā. Šeit pieejama Latvijā grauzdēta kafija un gardas uzkodas, kas būs tieši laikā nogurušam sērfotājam.

Juliannas pagalms Liepājā

Ielu rosības atmosfēra radošām personībām, kam patīk pilsētvide un kultūra apvienojumā ar izmeklētu alus izvēli kopā ar garšīgu burgeri. Vēsturiskās rūpniecības ēkas, kur kādreiz bijusi tipogrāfija, sandaļu fabrika un šūšanas cehs, pārtapušas par pievilcīgu industriālās arhitektūras paraugu. Tā sienās mīt restorāns Mo Liepāja, kur varēsi baudīt izsmalcinātu maltīti, kultūrvieta Kursas putni – kur satiekas brīvdomātāji, alus bārs Miezis un kompānija un Grēēks – StreetFood  ēdienu paradīze.

Marina Cafe Ventspilī

Ventspils ostu no ievērojama attāluma var atpazīt pēc augstās baznīcas torņa smailes, kas atrodas pilsētas centrā, bet pati Ventspils Marina Cafe atrodas jahtu piestātnes teritorijā, aptuveni 200 metru attālumā no Zilā karoga pludmales centrālās ieejas. Pēc peldes ieturiet pusdienas vai vakariņas ar vīna glāzi burvīgā atmosfērā, ko nodrošina piestātnē esošās jahtas. Šeit var arī iznomāt velosipēdus, ja ir vēlme apskatīt 2 km attālumā esošo  pilsētas centru ar izklaides iespējām.

Jazz Coffee Talsos pie ezera promenādes

Jazz Coffee ir kafejnīca deviņu pakalnu pilsētā ar skaistu skatu uz Talsu ezeru. Šeit iespējams baudīt itāļu pavāra gatavotas, gardas maltītes dažādām gaumēm ģimeņu un draugu lokā. Šai vietai piestāvēs arī labs itāļu vīns un pastaiga pa ezera promenādi, baudot skatu no Talsu pilskalna vai vizinoties ar katamarānu pa ezeru. Ja vēlaties laiku pavadīt nesteidzīgi, ir patīkami vērot šo skatu arī no kafejnīcas terases, kas ir tiešā promenādes tuvumā.