Atpakaļ

Durvis vēris Digitālās transformācijas centrs Ventspilī

Ceturtdien, 8. septembrī, Ventspilī atklāts Digitālās transformācijas centrs, kas paplašinās Ventspils Digitālā centra jau esošo piedāvājumu, sniedzot iespēju iedzīvotājiem apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, lai sekmīgāk konkurētu darba tirgū, kā arī nodrošinās digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu pašizglītošanās nolūkos.

Jaunajā Digitālās transformācijas centrā ir izveidotas modernas mācību telpas, kas ļauj paplašināt Ventspils Digitālā centra pakalpojumu klāstu mūžizglītības jomā, piedāvājot papildu kursus un nodarbības digitālo prasmju attīstībai, tādējādi veicinot iedzīvotāju digitālo tehnoloģiju pārliecinātu, kritisku un atbildīgu izmantošanu un darbošanos ar šīm tehnoloģijām mācību un darba vajadzībām, kā arī iesaisti sabiedrības dzīvē.

Lai attīstītu iedzīvotāju digitālās prasmes, Digitālais centrs pastāvīgi organizē dažādus izglītojošus pasākumus un apmācības skolēniem, pieaugušajiem, pedagogiem un pašvaldības darbiniekiem. Tāpat, papildus plašajam apmācību kursu piedāvājumam, ikvienam interesentam ir iespēja aizpildīt anketu www.adre.se/gribumacities, norādot sev nepieciešamos apmācību kursus. Digitālās transformācijas centrs būs pieejams ikvienam iedzīvotājam Ventspilī un Latvijā, kuram ir vēlme pilnveidot savas digitālās prasmes.