Atpakaļ

Liepājas osta uzņema jau sesto un šajā vasarā pēdējo kruīza kuģi

Kā vēsta Liepāja Travel facebook lapa šodien Liepājas osta uzņema jau sesto un šajā vasarā pēdējo kruīza kuģi!

Šīs vasaras sezonu noslēdzas ar kruīza laineri “Seven Seas Splendor”, kas šovasar Liepājā piestāj jau ceturto reizi. Kuģis Liepājas ostā ienāca agri no rīta un dosies prom plkst.16:00. Iziešanu visērtāk vērot no Dienvidu mola.
Šogad kruīza kuģi Liepājā piestāja sešas reizes, atvedot vairāk nekā 2500 tūristu no ASV, Apvienotās Karalistes, Vācijas un citām valstīm. Kruīzu pasažieriem tika noorganizētas kopumā 48 grupu un 7 privātas ekskursijas. Ekskursiju maršrutos tika iekļautas tādas apskates vietas, kā Trīsvienības katedrāle ar ērģeļu prezentācijas koncertu, koncertzāle “Lielais dzintars”, Jūrmalas parks, Nikolaja katedrāle, Karostas cietums un citas vietas.

Daļa kuģu pasažieru izvēlējās Liepāju apskatīt paši, no ostas vecpilsētā nokļūstot ar organizētu autobusu, kas aizveda viesus līdz Liepājas Universitātei. Tur tūrisma informācijas biroja darbinieki palīdzēja noorientēties pilsētā. Vieni bija jau izpētījuši Liepājas piedāvājumu un vēlējās nokļūt kādā konkrētā vietā, citi uzklausīja ieteikumus vai devās pilsētu izstaigāt maršrutā “Kā pa notīm!”.

Kruīzu specifika ir tāda, ka pasažieri katrā ostas pilsētā uzturas tikai vienu vai lielākās pilsētās divas dienas, taču šajā īsajā laikā ir izdevies parādīt Liepāju pozitīvā gaismā, jo viesi atgriezās uz kuģa apmierināti un iespaidoti par pilsētas skaisto arhitektūru, brīnišķīgo pludmali, bagātīgajiem apstādījumiem un profesionāli noorganizēto viesu sagaidīšanu.