Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Pastaiga “Izgaismotā Liepāja” atzīta par labāko gaismas pasākumu Latvijā

Gaismu pastaiga “Izgaismotā Liepāja” saņēmusi Latvijas pasākumu foruma Pasākumu Izcilības balvu un atzīta par 2022. gada labāko gaismas pasākumu Latvijā.

Trešdien, 15. februārī, Latvijas pasākumu forums trešo gadu pēc kārtas pasniedza Pasākumu Izcilības balvas, atzīmējot Latvijas labākos 2022. gada pasākumus, koncertus, koncertturnejas, festivālus, kultūras pasākumus, konferences, līdzdalības akcijas, pilsētas svētkus, konferences, bērnu un sporta pasākumus, pasākumu scenogrāfiju un noformējumu. Tāpat Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvā noskaidroti labākie Latvijas gaismu, skaņas, video, noformējuma uzņēmumi, nozares debija, labākās inovācijas, pasākumu vadītāji un labākie pasākumu dalībnieki – mūziķi un skatuves mākslinieki.

Liepājas kultūras pārvaldes sadarbībā ar uzņēmumu “UNTITLED” organizētā gaismu pastaiga “Izgaismotā Liepāja” ieguva pirmo vietu kategorijā “2022. gada izcilākais gaismu notikums”. Kategorijā 2022. gada izcilākais notikums Kurzemē uzvaras laurus plūca festivāls “Summer Sound”, tāpat festivāls iekļuva finālā kategorijā “2022. gada izcilākais festivāls”.

Vēl no Liepājas 2022. gada Pasākumu Izcilības balvai bija nominēti: kategorijā “2022. gada izcilākais notikums Kurzemē”- koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšana (koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšana iekļuva arī finālā kategorijā “2022. gada izcilākais lielais kultūras notikums” un kategorijā “Izcilākā pasākumu norises vieta novados”), SIA “Šarmants organizētās vakariņas ar dziedošajiem viesmīļiem “Teātris uz paplātes”. Kategorijā “2022. gada izcilākais kultūras pasākums novados”- Liepājas Kultūras pārvaldes rīkotā apbalvošanas ceremonija “Liepājas Kultūras balva 2021”, liepājnieku uzņēmums SIA “REKU” ar pasākumu “Latvijas Mūzikas Lielkoncerts 2022” bija iekļuvuši finālā kategorijā “2022. gada izcilākā pasākuma scenogrāfija”.

Iepazīties ar visiem apbalvotajiem notikumiem un nominantiem iespējams tīmekļvietnē balva.pasakumuforums.lv

Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas mērķis ir atzīmēt izcilu darbību pasākumu jomā, izcelt iepriekšējā gada izcilākās gada norises pasākumu nozarē, noteikt nozares izcilības, personības, profesionāļus, izcilākos pasākumus un notikumus. Balvu saņēmējus noteiks visi nozares profesionāļi kopīgā balsojumā un balvas tiks paziņotas februāra vidū. Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas balsojumam šogad bija reģistrēti vairāk nekā 2000 Latvijas pasākumu nozares profesionāļu.

Atgādinām, ka arī šogad par godu pilsētas 398. jubilejai ikviens aicināts apmeklēt pastaigu “Izgaismotā Liepāja”, kas norisināsies no 17. līdz 19. martam, laika posmā no plkst. 19.00 līdz 23.00. Trīs vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Šī gada tēma būs “Pilsēta Paradokss”.

Kā ierasts, gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas un video mākslinieki no Liepājas un visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi. Plašāka informācija par “Izgaismotā Liepāja” maršrutu vēl sekos.

Galerijas