Atpakaļ

Pirmo vietu nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Viesnīcu pakalpojumi” izcīnīja Saldus tehnikuma audzēkne

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (RTRIT) pirmo vietu un labākā titula nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Viesnīcu pakalpojumi” izcīnīja Saldus tehnikuma audzēkne Samanta Čubukova ar 95 punktiem no 100, informēja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) vecākā informācijas speciāliste Alise Devjatajeva.

Otro vietu ar 94 punktiem ieguva RTRIT topošā viesnīcu pakalpojumu speciāliste Laura Liskopa, savukārt trešajā vietā ierindojās Jelgavas tehnikuma audzēkne Veronika Čakša, iegūstot 92,33 punktus.

Speciālisti darba uzdevumā veica pilnu numura uzkopšanu, sākot ar gultu klāšanu, istabas uzkopšanu, vannas istabas un tualetes telpas uzkopšanu, beidzot ar virtuves zonas uzkopšanu numuros viesu uzturēšanās laikā, kā arī pēc viesu aizbraukšanas.

Konkursantu darbu vērtēja viesnīcas “Neiburgs” saimniecības vadītāja Elita Trubiņa, SIA “Anitra” projektu vadītājs Guntis Lācis un biznesa augstskolas “Turība” docētāja Ruta Žvale.

Konkursā piedalījās audzēkņi no 12 profesionālās izglītības iestādēm: Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības, Profesionālās vidusskolas Victoria, Smiltenes tehnikuma, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Bulduru Dārzkopības vidusskolas, Ventspils tehnikuma, Jelgavas tehnikuma, Rēzeknes tehnikuma, Saldus tehnikuma, RTRIT, Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības.

Jau nākamnedēļ no 5.oktobra līdz 6.oktobrim Latgales Industriālajā tehnikumā Daugavpilī deviņi jaunie speciālisti sacentīsies prasmju konkursā “Ceļu būve”. Konkursā piedalīsies audzēkņi no Smiltenes tehnikuma, Saldus tehnikuma un Latgales Industriālā tehnikuma.