Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

Ventspils Piejūras kempings saņem “Traveller Review Award 2023” atzinību

Ventspils Piejūras kempings saņēmis “Traveller Review Award 2023” godalgu – viesi, kas rezervāciju veikuši starptautiskajā naktsmītņu rezervēšanas vietnē Booking.com, 2022.gadā Piejūras kempingu vidēji novērtējuši ar 9,1 no 10 zvaigznēm.

Booking.com ir viena no pasaulē plašāk izmantotajām naktsmītņu tiešsaistes rezervēšanas platformām, kurā jau daudzus gadus pieejams arī Ventspils Piejūras kempinga piedāvājums. Katru gadu vietnē tiek apkopots viesu vērtējums, kurā iekļauti tādi kritēriji kā personāla profesionalitāte, naktsmītnē nodrošinātā komforta līmenis, serviss, pakalpojuma atbilstība cenai, tīrība un kārtība, kā arī atrašanās vieta. Un, atbilstoši tam, naktsmītnēm tiek piešķirts “Traveller Review Award” apbalvojums, tādējādi tā ir kvalitātes atpazīšanas zīme, kas apliecina sniegtā pakalpojuma augsto līmeni. Godalga ir sevišķi nozīmīga arī tāpēc, ka viesi, izvēloties naktsmītnes, bieži ņem vērā citu viesu atsauksmes un pausto vērtējumu. Pērn Ventspils Piejūras kempinga viesi visaugstāk novērtējuši naktsmītnes atrašanās vietu, nodrošināto tīrības līmeni, kā arī personāla attieksmi.

“Traveller Review Award 2023” godalga tiek piešķirta naktsmītnēm, kuru vidējais vērtējums saskaņā ar viesu paustajām atsauksmēm ir vismaz 8.

Arī pagājušajā gadā Ventspils Piejūras kempings saņēma “Traveller Review Awards 2022” balvu – viesi naktsmītni bija novērtējuši ar 9 zvaigznēm.

Naktsmītņu rezervāciju var veikt Piejūras kempinga mājas lapā www.camping.ventspils.lv, tiešsaistes rezervēšanas vietnē www.booking.com, kā arī zvanot pat tālr. 63627925, mob. 22008805 vai rakstot e-pastā camping@ventspils.lv.