Atpakaļ

Turpinās dzēšanas darbi Liepājā, kur aizdegusies šķeldas kaudze

Šodien turpinās dzēšanas darbi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmumam SIA “Laskana”, kur vakar aizdegās 12 metrus augsta šķeldas kaudze, a informē Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar plkst.13.49 VUGD saņēma izsaukumu uz Brīvostas ielu Liepājā, kur aizdegusies apmēram 12 metrus augsta šķeldas kaudze, radot spēcīgu sadūmojumu, ko vējš izplatīja uz tuvējo apkārtni.

Plkst.17.40 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos. Šķeldas kaudze dega 1600 kvadrātmetru platībā.

Visu nakti un arī šorīt turpinās dzēšanas darbi. Ar uzņēmuma tehnikas palīdzību kaudze tiek pārkrauta, lai atrastu degšanas perēkļus un varētu nodzēst arī to šķeldu, kas deg kaudzes zemākajos slāņos.

Papildus šorīt plkst.08.51 saņemts izsaukums uz Zaļo ielu Kuldīgā, kur arī aizdegusies šķeldas kaudze. Šobrīd ugunsdzēsēji, piesaistot traktortehniku, veic dzēšanas darbus.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glabāšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.