Atpakaļ

Ūdens temperatūra peldvietās svārstās ap 20 grādiem, aukstāks ūdens saglabājas Rīgas līča Kurzemes piekrastē

Lielā daļā Latvijas piekrastes, kā arī upēs un ezeros ūdens temperatūra ir 17..22 grādi, aukstāks ūdens saglabājas Rīgas līča Kurzemes piekrastē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Agrā pirmdienas rītā ūdens temperatūra Kolkā ir tikai 8,5 grādi, Rojā un Mērsragā – par trim grādiem augstāka. Pie Daugavgrīvas mola, kā arī Skultes un Salacgrīvas ostā ūdens temperatūra sasniedz 19..20 grādus, līdzīga temperatūra ir Liepājas ostā, savukārt Ventspils ostā ūdens ir nepilnus 19 grādus silts.

Saskaņā ar Jūrmalas pludmales glābšanas dienesta informāciju svētdienas pēcpusdienā ūdens temperatūra Kauguros bija 14 grādi, savukārt Majoros un Bulduros – attiecīgi 16 un 17 grādi.

Ūdens temperatūra Lielupē un Ventā 19..21 grāds, Aiviekstē 21 grāds, Daugavā no Pļaviņu ūdenskrātuves līdz Baltkrievijai saglabājas 20..22 grādus silts ūdens, savukārt Gaujā ūdens temperatūra nepārsniedz 18..19 grādus. Pārējās upēs ūdens temperatūra caurmērā ir 17..21 grāds.

Lielākajos ezeros ir 19..21 grādu silts ūdens.

Līdz trešdienai Latvijā būs pārsvarā sauss un saulains laiks, ceturtdien no rietumiem nāks lietus un negaisa mākoņi, prognozē sinoptiķi. Nedēļas vidū gaidāms 30 grādu karstums, un līdz ar gaisa temperatūru pakāpeniski paaugstināsies arī ūdens temperatūra.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.