Atpakaļ

Ukrainas aizsardzības spēkiem nosūtīs Latvijā ražotas militārās preces

Nākamnedēļ, 20.septembrī, plkst.12.30 Ukrainas aizsardzības spēkiem tiks nosūtītas Latvijā ražotas militārās preces.

Portālā “Ziedot.lv” Ukrainas atbalstam līdz šim brīdim saziedoti 22,8 miljoni eiro, no kuriem 13,2 miljoni eiro Ukrainas aizsardzības spēkiem. Tie ir Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumi, lai izteiktu atbalstu Ukrainai un palīdzētu uzvarēt Krievijas aizsākto pilna mēroga karu.

Turpinot palīdzēt Ukrainai, “Ziedot.lv” pagājušā gada novembrī uzsāka ziedojumu kampaņu “Labas ziņas”, kurā ikviens bija aicināts ziedot līdzekļus Latvijā ražotu militāro preču iegādei Ukrainas brīvības aizstāvjiem. Par saziedotajiem līdzekļiem Ukrainai tika nosūtīti jau četri militārie skūteri, deviņi kvadracikli un platformas, divi gaismas stabi ar ģeneratoriem un autonomā elektroapgādes sistēma.

Par saziedotajiem līdzekļiem ir sakomplektēts nākošais sūtījums – atmīnēšanas robots “LABAIS” un 400 munīcijas neitralizēšanas komplekti.

Pasākumā piedalīsies “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, “LV-Teh” vadītājs Uģis Svirido, “Teters” vadītājs Neils Sniedziņš, Ukrainas vēstnieks Anatolijs Kutsevols, Aizsardzības ministrijas Valsts sekretārs Jānis Garisons.

Pasākums notiks Brīvības ielā 197b.