Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Bez rezultāta beidzies konkurss par jaunā dizaina formas tērpu iegādi policistiem

Jaunā dizaina policistu formas tērpu iepirkuma komisija nolēmusi izbeigt iepirkumu bez rezultāta, jo nav iesniegts neviens piedāvājums, liecina Elektronisko iepirkumu sistēmas informācija.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā apliecināja, ka tagad policija precizēs iepirkuma dokumentus, lai attiecīgi vēlāk izsludinātu jaunu iepirkuma konkursu.

Jau ziņots, ka Valsts policija rudenī bija izsludinājusi atklātu konkursu par jaunā dizaina formas tērpu un to sastāvdaļu iegādi policijas amatpersonām uz četriem gadiem.

Paredzamā līgumcena bija 9 075 619 eiro. Iepirkumā bija plānots iegādāties polo kreklus, virsjakas, bikses ar vai bez atstarojošiem elementiem, svārkus, lietus jakas, lietus bikses, ziemas jakas, modulārā uzkabes vestes, laiviņcepures, cepures ar nagu, adītas cepures, ausaines, šalles, dienesta pakāpes atšķirības zīmes un personas identifikācijas zīmes.

No 2020.gada augusta tikai daļa policistu pilda dienesta pienākumus jauna dizaina formastērpos.

Sākotnēji bija iecerēts, ka pilnīga formas tērpu nomaiņa jāīsteno līdz 2024.gada 1.jūlijam, tāpēc daļa policistu redzami gan jaunā dizaina, gan arī vecā dizaina formastērpos.