Atpakaļ

Kurzemes iedzīvotājus aicina uz sociālās uzņēmējdarbības pasākumu

Labklājības ministrija (LM) kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 10.martā Liepājā rīkos informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību “Saki godīgi, kā ir būt sociālajam uzņēmējam?”,  inform LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.

Pasākumā varēs uzzināt par sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm un būs iespēja iepazīties ar trīs sociālajiem uzņēmējiem, uzklausot atklātus un personiskus stāstus par biznesu, ikdienas izaicinājumiem un vēlmi padarīt pasauli labāku.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēs par nozares jaunumiem, iespējām, un dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm.

Tāpat ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Ruta Šenkevica – radošās maizes laboratorijas “Ramala” vadītāja, Natālija Jermolajeva – sociālā uzņēmuma “Correcty” dibinātāja un Tatjana Tarasova – sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Liepājā, sociālā uzņēmuma “Tanyta” izveidotāja.

Pasākums norisināsies no plkst.14 līdz plkst.16 “Impact Hub Liepāja”, Strautu ielā 4. Lai tajā piedalītos, līdz 7.martam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa “ej.uz/SUD_Liepaja”. Vietu skaits ir ierobežots.

Pasākums ir daļa no LM sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”, ko finansē Eiropas Sociālais fonds. Cikla daudzveidīgās aktivitātes, kas plānotas, lai stiprinātu un attīstītu sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmu Latvijā, norisināsies līdz 2023.gada novembrim. Tās tiek īstenotas sadarbībā ar nozares organizācijām – Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, biedrībām “New Door”, “Reach for Change Latvia” un sociālo uzņēmumu “Visas Iespējas”.