Atpakaļ

Liepājas autobusu parkam ievēlēta jauna padome

Šī gada 26. jūlijā AS Liepājas autobusu parks (LAP) veicis izmaiņas uzņēmuma vadības komandā. LAP padomei pievienojies Ivars Gulbis, bet darbu nākamajā pilnvaru termiņā turpina padomes priekšsēdētājs Edgars Dupats un padomes locekļi Atis Deksnis, Didzis Jēriņš un Harijs Krongorns.

LAP 2022. gadā turpina iesākto darbu pie koncerna pārvaldības pilnveidošanas, konkurētspējas celšanas, stiprinot uzņēmumu ar profesionāļiem audita, IT, procesu ieviešanas un pārvaldības jomās.

Ivars Gulbis pievienojas Liepājas autobusu parka padomei kā eksperts jurisprudences jautājumos. Ivars Gulbis ir ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnē Latvijas Universitātē un kopš 2007. gada ir zvērinātu advokātu biroja Triniti dibinātājs un vadītājs. I. Gulbim uzņēmumu vadībā, tostarp valsts kapitālsabiedrībās, kā arī ar finanšu jomu saistītos uzņēmumos ir vairāk nekā 20 gadu pieredze.

Sveicam I. Gulbi jaunajā amatā un LAP komandā. Jaunā padome sāk darbu ar šī gada 26. jūliju.

Tika veiktas arī izmaiņas Liepājas autobusu parka valdē, kā rezultātā no valdes locekļa amata atbrīvots Māris Ārbergs. Pašlaik valde darbojas nepilnā sastāvā.