Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Nevaldības organizācijām no 15. februāra līdz 10. martam iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas

Kurzemes NVO centrs aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes un citos jautājumos.

Obligāti iepriekš jārezervē tikšanās laiks! Katrai konsultācijai tiek atvēlēta 1 stunda.

Pieteikties var zvanot pa tālr. +37127111252 (Elīna) vai rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv.

Konsultēs Kurzemes NVO centra valdes priekšsēdētāja un grāmatvede Elīna Futraka.

E.Futraka aicina: „Noteikti piesakieties un nāciet konsultēties, ja ir neskaidrības vai vēlaties gūt pārliecību par pieņemtajiem lēmumiem saistībā ar organizācijas vadības, grāmatvedības jautājumiem. Esam novērojuši, ka organizācijas pieļauj pārkāpumus fizisku personu nodarbināšanā (Darba likuma ievērošana vai samaksa pašnodarbinātajiem, vai autoratlīdzību izmaksas), tāpat ir novērots, ka organizācijas valdei ir beigušās pārstāvības tiesības jeb nav atjaunota informācija Uzņēmumu reģistrā. Bieži ir nepieciešams veikt izmaiņas statūtos vai juridiskās adreses maiņu. Citus interesē Sabiedriskā labuma organizācijas statusa iegūšana. Labprāt tiksimies arī ar cilvēkiem, kuriem šobrīd ir tikai ideja sabiedriskām aktivitātēm un vajadzētu atrast veidu, kā šo ideju attīstīt.”

Kurzemes NVO centrs ikdienā apmeklētājus pieņem un bezmaksas konsultācijas sniedz pēc iepriekšējas pieteikšanās Kuldīgā vai attālināti (e-pastā, telefoniski vai Zoom platformā). Jautājumus var sūtīt uz e-pastu birojs@kurzemesnvo.lv.

Biedrības “Kurzemes NVO centrs” sniegtās konsultācijas un izbraukuma konsultāciju dienu norisi finansiāli atbalsta Kultūras ministrija.