Atpakaļ

Notiks LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākums

Kuldīgā šodien notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes biznesa kluba pasākums “Darba likums un tā modernizācija, darbaspēka nodokļi”, informēja LTRK.

Pasākums, kas notiks no plkst.14.15 līdz plkst.16.40, tiek rīkots, lai diskutētu par nepieciešamajām izmaiņām Darba likumā un taisnīgu nodokļu politiku.

Organizācijā skaidro, ka pēdējo gadu laikā ir notikuši daudzi procesi, kas mainījuši pasauli un mūsu ikdienu. Mainījusies arī darba vide, darba forma un darba attiecību veidošanās. Līdz ar to nepieciešams mainīt arī Darba likumu, ņemot vērā gan jaunās darba vides tendences, gan balansu starp darba devēja un uzņēmēja interešu aizsardzību.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā uzņēmējus uzrunās LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa (“Kuldīgas novadam”) un LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris.

Diskusijā “Darba likums un tā modernizācija, darbaspēka nodokļi” piedalīsies LTRK Kurzemes reģiona padomes loceklis, SIA “VK tranzīts” valdes priekšsēdētājs Renārs Pūce, Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības priekšsēdētāja vietniece Gita Oškāja, zvērināta advokāte, LTRK darba tiesību darba grupas vadītāja, Darba lietu trīspusējās sadarbības apakšpadomes darba devēju puses vadītāja Dace Teice un eksperts no Ārvalstu investoru padomes. Diskusiju vadīs Lielpēteris.

LTRK ir uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies gandrīz 6000 biedru – visu Latvijas reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības.