Atpakaļ

Veicot reorganizāciju, “Stiga RM” grupā apvienoti pieci uzņēmumi

Veicot reorganizāciju, “Stiga RM” grupā apvienoti pieci uzņēmumi – SIA “Stiga RM”, SIA “Stiga RM Distribution”, SIA “Stiga RM Transports”, SIA “Stiga RM Metāls”, SIA “Stiga RM Nami”, informē “Stiga RM pārstāve.

Kā norāda uzņēmumā, turpmāk visi pieci grupas uzņēmumi darbosies ar vienu zīmolu – “Stiga RM”. Tāpat izmaiņas veiktas gan uzņēmumu nosaukumos, gan uzņēmumu vadības komandās, tādējādi vienkāršojot grupas korporatīvo pārvaldību un veicinot izaugsmi un atpazīstamību. Izmaiņas neskar esošo īpašnieku struktūru, un Ramoliņu ģimene arī turpmāk pārvaldīs uzņēmumu grupas darbību.

Pēc reorganizācijas par “Stiga RM” un “Stiga RM Distribution” valdes priekšsēdētāju apstiprināts Andris Ramoliņš, bet par “Stiga RM” valdes locekļiem – Viesturs Krēvics, Raivis Cakuls, Jānis Osis un Raimonds Svikšs. Tāpat Cakuls un Krēvics strādās arī “Stiga RM Distribution” valdē.

Vienlaikus “Stiga RM Transports” valdes locekļa pienākumus tāpat kā līdz šim pildīs Mārtiņš Ramoliņš, bet SIA “Līgo Auto”, kuram sagaidāms, ka tuvāko dienu laikā tiks apstiprināta nosaukuma maiņa uz “Stiga RM Metāls”, valdē darbu turpinās esošā valdes locekle Anna Ramoliņa.

Par “Stiga RM Nami”, kura iepriekšējais nosaukums bija SIA “Temporum”, valdes priekšsēdētāju ievēlēts Andris Ramoliņš, bet valdes locekļu amatus pildīs Cakuls un Osis.

“Stiga RM” īpašnieks Andris Ramoliņš norāda, ka grupas stratēģiskais mērķis ir attīstīt arvien augstākas pievienotās vērtības ražošanu, digitalizējot un automatizējot procesus.

“Veiktās izmaiņas veicinās saprotamu kopējā zīmola komunikāciju sabiedrībai, vienlaikus saglabājot grupas uzņēmumu savstarpējo neatkarību lēmumu pieņemšanas procesā,” skaidroja Andris Ramoliņš, norādot ka ģimenes zīmols un saliedēta komanda paātrinās lēmumu pieņemšanu, veicinās uzņēmuma attīstību un tā vērtības palielināšanos.

Vienlaikus mežsaimniecības un mežizstrādes uzņēmums “Stiga RM” turpinās ražot šķeldu un saplāksni, “Stiga RM Distribution” attīstīs saplākšņa tirdzniecību, “Stiga RM Transports” turpinās apaļo kokmateriālu transportēšanas pakalpojumu nodrošināšanu, “Stiga RM Metāls” attīstīs metālapstrādes rūpnīcu un kokvedēju un meža tehnikas remonta pakalpojumus, bet “Stiga RM Nami” attīstīs daudzīvokļu māju būvniecību uzņēmuma darbiniekiem.

Jau ziņots, ka “Stiga RM” koncerns 2021.gadā strādāja ar 43,813 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus koncerna peļņa pieauga 4,7 reizes – līdz 9,508 miljoniem eiro. 2021.gadā koncernā ietilpa mātesuzņēmums “Stiga RM” un “Temporum”.

“Stiga RM” reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,921 miljons eiro. Kompānija pieder Andrim Ramoliņam.