Atpakaļ

“Ventbunkers” informēs ventspilniekus par izmaiņām piesārņojošas darbības atļaujā

Šodien plkst.17 Ventspils Pārventas bibliotēkā notiks AS “Ventbunkers” rīkotā sanāksme, kurā uzņēmums informēs ventspilniekus par izmaiņām piesārņojošas darbības atļaujā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

“Ventbunkers” ir sagatavojis un iesniedzis iesniegumu A kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai, kas Valsts vides dienesta (VVD) Atļauju pārvaldē pieņemts šā gada 17.novembrī. Uzņēmums precizējis un pilnveidojis procedūras, lai izbeigtu atkritumu statusu naftas produktiem, kas tiek iegūts AS “Ventbunkers” rūpniecisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, atdalot (nostādinot) naftas produktus no ienākošajiem rūpnieciskajiem notekūdeņiem.

Ar sagatavoto iesniegumu un tam pievienotajiem dokumentiem var iepazīties VVD tīmekļvietnē “https://registri.vvd.gov.lv/iesniegumi-un-informativie-pazinojumi-/a-un b-atlauju-iesniegumi/”, meklētājā norādot “Ventbunkers”.

Rakstiskus priekšlikumus un viedokļus par sabiedriskās apspriešanas sanāksmē izskatītajiem jautājumiem var sūtīt līdz šā gada 29.decembrim uz e-pastu “vide@ventbunkers.lv”.

Par atļaujas izsniegšanu atbildīga VVD Atļauju pārvalde.