Atpakaļ

Valmiermuižā, iespējams, gāzes sprādzienā cietis cilvēks

Valmiermuižā pirmdien, iespējams, gāzes sprādzienā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.15.14 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Valmiermuižu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā, iespējams, gāzes noplūdes dēļ, noticis sprādziens, kā rezultātā dzīvokļa logiem izbiruši stikli. Dzīvoklī notika degšana, kā arī atradās cilvēks, kurš saviem spēkiem nevarēja izkļūt laukā.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka VUGD Valmieras daļas amatpersona no dienesta brīvajā laikā ir izglābusi cilvēku, kurš notikumā cieta.

Tāpat likvidēta degšana, kur dega sadzīves mantas divu kvadrātmetru platībā. Cietušais tika nodots mediķiem. No ēkas evakuējās kopumā desmit cilvēki.

Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja telpas, kā arī no eksplozijā cietušā dzīvokļa iznesa laukā gāzes balonu.

Pirmdien pusdienlaikā ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Cēsu novada Drabešu pagastā, kur cilvēks, kāpjot lejā pa gravu, nokrita un saviem spēkiem vairs nevarēja izkļūt. Ugunsdzēsēji cilvēku izveda no gravas un nodeva mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 33 izsaukumu – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.