Atpakaļ

Valsts policijas koledžā sāksies uzņemšana

Valsts policija no šodienas līdz 21.jūlijam aicina jauniešus ar iepriekš iegūtu vismaz vidējo izglītību iesniegt dokumentus uzņemšanai mācībām Valsts policijas koledžā, informēja koledža.

Katru gadu koledža uzņem fiziski sagatavotus, mērķtiecīgus un psiholoģiski noturīgus kandidātus, kuru motivācija atklājas vēlmē palīdzēt un ar godu kalpot mūsu Latvijas sabiedrībai. Koledža aicina drosmīgas, uz izaugsmi tendētas un motivētas personas vecumā līdz 40 gadiem, ar iepriekš iegūtu vismaz vidējo izglītību, izvēlēties vienu no abām studiju programmām “Policijas darbs”.

Īsā cikla profesionālā augstākā izglītības programma “Policijas darbs” pilna laika klātienē, ko koledža īsteno konsorcijā “Iekšējās drošības akadēmija”, ir paredzēta tiem, kuri vēlas savu dienesta ikdienu saistīt ar dinamisku darbu dažādās Valsts policijas struktūrvienībās.

Studiju ilgums šajā izglītības programmā ir 2,5 gadi, bet iegūstamā kvalifikācija – Valsts policijas jaunākais virsnieks.

Savukārt arodizglītības programmas “Policijas darbs” mācību ilgums ir 10 mēneši un iegūstamā kvalifikācija Valsts policijas jaunākais inspektors.

No šī gada 8.jūlija līdz 21.jūlijam dokumentu iesniegšana norisināsies gan elektroniski, gan klātienē Ezermalas ielā 10, Rīgā.

Izglītības ieguve ir bez maksas, kadetiem studiju laikā tiek maksāta darba alga, bet
sekmīgākajiem sniegti arī papildus finansiālie bonusi.

Kadetiem tiek piedāvāta vieta arī dienesta viesnīcā. Tāpat tiek nodrošinātas sociālās garantijas, tostarp veselības aprūpes pakalpojumu, medikamentu un zobārstniecības pakalpojumu kompensācija.

Pēc izglītības ieguves kadetiem ir garantēta dienesta vieta Valsts policijā, kur ikkatrs var atrast sev piemērotāko karjeras attīstības virzienu un specializāciju – ceļu satiksmes un sabiedriskās kārtības uzraudzība, kriminālistika, izmeklēšana, prevencija, kiberdrošība.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.