Atpakaļ

Valsts prezidents darba vizītē apmeklēs Valmieras novadu

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs šodien darba vizītē apmeklēs Valmieras novadu.

Paredzēts, ka prezidents darba vizīti sāks, apmeklējot Rūjienas vidusskolu. Rinkēvičs tiksies ar skolas vadību un kolektīva pārstāvjiem, apskatīs mācību klases un sporta kompleksu un aprunāsies ar Rūjienas jauniešiem.

Savukārt vēlāk Rinkēvičs apmeklēs SIA “Rūjienas saldējums”. Pēc tam prezidents dosies uz kokmateriālu, koka moduļu māju, logu un durvju ražošanas uzņēmuma “Byko-Lat” rūpnīcu “Jorvika”.

Pēc rūpnīcas apmeklējuma prezidents apmeklēs koprades darbnīcu “DAare”. Apmeklējuma laikā Valsts prezidents tiksies ar ūdens veselības stacijas uzņēmuma “H2YO Europe” pārstāvjiem.

Rinkēvičs darba vizītes laikā apmeklēs arīdzan Valmieras novada pašvaldības policijas Operatīvās informācijas centru. Tam sekos tikšanās ar dizaina un prototipēšanas uzņēmuma “Betriton” pārstāvjiem

Pēcpusdienā Valsts prezidents tiksies ar Valmieras novada uzņēmējiem un vakarpusē atklās Valmieras vasaras teātra festivālu. Darba vizītes laikā Rinkēvičs apmeklēs Ukrainas mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību Latvijā un apskatīs jaunizveidoto ekspozīciju “De Woldemer”.

Darba vizītes noslēgumā Rinkēvičs atklās sacensības “Valsts prezidenta balva vieglatlētikā 2023”.