Atpakaļ

Valsts prezidents: Liepāja ir mūsdienīga pilsēta ar pasaules mēroga skatījumu

Liepāja ir īpaša vieta Latvijā, kurā ir viss, un tā ir mūsdienīga pilsēta ar veselīgām ambīcijām un pasaules mēroga skatījumu, apmeklējot Liepāju, sacīja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājumos Mārtiņš Drēģeris aģentūru LETA informēja, ka Rinkēvičs iepazinās ar Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku štāba darbu, tikās ar Liepājas uzņēmumu pārstāvjiem un iedzīvotājiem.

“Liepājnieki spēj un var pārsteigt gan ar mākslinieciski augstvērtīgām kultūras notikumu virsotnēm, gan ar mūsdienīgiem un inovatīviem uzņēmumiem un to sniegtajiem pakalpojumiem. Liepāja ir ne tikai vēju pilsēta, bet arī radošā nemiera pilsēta,”

norāda Rinkēvičs, papildinot, ka tam par apliecinājumu ir iegūtais Liepājas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027.gada tituls.

Vizītes laikā Valsts prezidents piedalījās diskusijā par kultūras nozīmi pilsētas, reģiona un valsts izaugsmes veicināšanā ar Liepājas valstspilsētas, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novada pašvaldības vadību, kultūras, nevalstisko organizāciju sektora pārstāvjiem un nodibinājuma “Liepāja 2027” komandu, kā arī uzņēmās Liepājas – Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027.gada patronāžas pienākumus.