Atpakaļ

Vecumniekos pieaugs atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu tarifs

No šodienas Vecumnieku apvienībā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu tarifs palielināsies par 1,18 eiro par kubikmetru (m3) un būs 27,34 eiro par m3, informēja Bauskas novada pašaldībā.

Jaunais tarifs stājies spēkā, jo pakalpojuma nodrošināšanu izbeidzis līdzšinējais operators SIA “Eco Baltia Vide” un sākusi pašvaldības kapitālsabiedrību SIA “Bauskas novada komunālserviss” (BNKS).

Visā Bauskas novadā turpmāk apsaimniekošanas pakalpojumu sniegs “Bauskas novada komunālserviss”.

Bauskas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar konkursa “Sadzīves atkritumu apsaimniekošana Bauskas novada administratīvajā teritorijā” uzvarētāju – pašvaldības kapitālsabiedrību SIA “Bauskas novada komunālserviss” (BNKS).

Turpmāk uzņēmums nodrošinās vienotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu visā Bauskas novadā un arī pakalpojumu tarifs visiem novada klientiem būs vienots.

Saskaņā ar atklātā konkursa iepirkuma rezultātiem un pašlaik spēkā esošo dabas resursu nodokļa likmi, turpmāk maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Bauskas novadā būs 27,34 eiro par kubikmetru, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Jaunā atkritumu apsaimniekošanas cena Vecumnieku apvienībā stāsies spēkā no šodienas, bet pārējā novada teritorijā – Bauskas, Iecavas un Rundāles apvienībā – tā stāsies spēkā no 1.jūnija.

Kā ziņots iepriekš, Bauskas novada kapitālsabiedrību reorganizācijas procesā izveidotais “Bauskas novada komunālserviss” kopš pērnā gada 1.septembra pārņēma visu komunālo pakalpojumu sniegšanu novadā.

Reorganizācijā iesaistītās kapitālsabiedrības ir: SIA “Bauskas novada komunālserviss”, SIA “Bauskas siltums”, SIA “Vides serviss”, SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība”, SIA “Iecavas siltums”, SIA “Kūdrinieks” un SIA “Mūsu saimnieks”. SIA “Bauskas novada komunālserviss” 1.septembrī pārņēma arī komunālos pakalpojumus, ko līdz šim sniedza Bauskas novada pašvaldība un Valles pašvaldības aģentūra.