Atpakaļ

Ventspilī naktī aizturēts ļaunprātīgs dedzinātājs

Valsts policija (VP) aizvadītajā naktī Ventspilī aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Ap pusnakti VP tika saņemta informācija, ka Ventspilī, Inženieru ielas daudzdzīvokļu mājā deg dzīvokļa ārdurvis, savukārt plkst.4.20 tika saņemts izsaukums uz to pašu īpašumu, kur kādā dzīvoklī dega gulta. Veicot darbus notikuma vietā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki pamanīja aizdomīgu vīrieti un norādīja likumsargiem uz viņu.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas vīrieti aizturēja un par notikušo sāka kriminālprocesus par durvju un gultas dedzināšanu. Vīrietis savu vainu izdarītajā atzīst.

Aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu un skaidro notikušā apstākļus. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.