Atpakaļ

Ventspilī sāks lokālplānojuma izstrādi daudzdzīvokļu ēku apbūvei Gaismas ielā 3

Ventspilī sāks lokālplānojuma izstrādi daudzdzīvokļu ēku apbūvei Gaismas ielā 3,  informē pašvaldība.

Ceturtdien Ventspils pašvaldības dome, balstoties uz nekustamā īpašuma Gaismas ielā 3, Ventspilī, īpašnieka izteikto lūgumu, ir pieņēmusi lēmumu par lokālplānojuma izstrādes sākšanu nekustamam īpašumam Gaismas ielā 3.

Lai nekustamajam īpašumam izstrādātu lokālplānojumu nepieciešams grozīt Ventspils pilsētas teritorijas plānojumu. Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir nekustamajā īpašumā Gaismas ielā 3, Ventspilī attīstīt mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku apbūvi, tādējādi veicinot kvalitatīvu un komfortablu mājokļu attīstību pilsētā.

Saskaņā ar 2002.gada valdības rīkojumu nekustamais īpašums Ventspilī, Gaismas ielā 3, kas sastāv no trijām ēkām un zemesgabala 1462 kvadrātmetru platībā, tika saglabāts valsts īpašumā un nodots Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valdījumā. Savulaik šajā adresē atradās Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes Ventspils kontroles sektors.

Kā liecina publiski pieejamā informācija, nekustamais īpašums Ventspilī, Gaismas ielā 3 šogad aprīlī par 154 000 eiro pārdots SIA “Skoks”.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Skoks” apgrozījums pērn bija 100 611 eiro. Uzņēmuma zaudējumi sasniedza 438 140 eiro. Mežkopības nozares uzņēmums dibināts 1993.gadā un tā pamatkapitāls ir 1 miljons eiro. Uzņēmums pieder Igoram Skokam (50%), Ritai Rībenai (25%) un Rūdolfam Skokam (25%).