Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

Ventspils Augstskolā norisinās papilduzņemšana studijām

Līdz augusta beigām Ventspils Augstskolā norisinās papilduzņemšana studijās neaizpildītajās budžeta un maksas vietās visos studiju līmeņos un programmās.

Pieteikties studijām iespējams, nākot klātienē Ventspils Augstskolā katru darba dienu no plkst.10 līdz 16 vai sūtot pieteikumu elektroniski.

Ventspils Augstskolas piedāvātās bakalaura studiju programmas ir “Programmēšanas specialists (pirmā līmeņa augstākā izglītība), “Datorzinātnes”, “Elektronikas inženierija”, “Biznesa vadība”, “Jaunuzņēmumu vadība”, “Vadībzinātne”, “Starpkultūru komunikācija”, “Tulkošana un valodu tehnoloģija”.

Maģistra līmeņa studiju programmas ir “Stratēģiskā starpkultūru komunikācija”, “Lietišķo tekstu tulkošana”, “Uzņēmējdarbības vadība”, “Datorzinātnes”, “Elektronika”.

Doktora līmeņa studiju programmas ir “Valodu un literatūras studijas”, kas īstenota kopā ar Vidzemes augstskolu un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, “Ekonomika un uzņēmējdarbība”, kas īstenota kopā ar Liepājas Universitāti un Daugavpils Universitāti.

Līdz šim vislielākā interese ir izrādīta studiju programmās “Biznesa vadība”, “Datorzinātnes”, “Tulkošana un valodu tehnoloģija”, “Jaunuzņēmumu vadība” un “Uzņēmējdarbības vadība”.

Uzņemšana notiek pieteikumu iesniegšanas kārtībā bez konkursa, kurš pirmais iesniedz pieteikumu, tas iegūst studiju vietu.