Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Ventspils Augstskolā norisināsies “Nakts uzņemšana studijās”

Šodien norisināsies Ventspils Augstskolas rīkotā “Nakts uzņemšana studijās”, kad dokumentus klātienē būs iespējams iesniegt līdz plkst.22, aģentūru LETA informēja augstskolas pārstāvji.

No 14. līdz 24.jūlijam Latvijā notiek pieteikšanām studijām augstskolās. Lai ikviens studētgribētājs paspētu iesniegt dokumentus un lai dokumentu iesniegšana klātienē būtu iespējama arī ārpus klasiskā darba laika.

Vēl šodien pieteikties studijām pamatlīmeņa studiju programmās, tostarp bakalaura un pirmā līmeņa augstākās izglītības programmās, iespējams vienotajā uzņemšanas sistēmā “www.latvija.lv”, bet maģistra un doktora studijām, sūtot pieteikumu uz e-pastu “studijas@venta.lv”. Pieteikumu var iesniegt arī klātienē kādā no vienotajiem uzņemšanas punktiem.

Kā norāda Ventspils Augstskolas pārstāvji, pieteikšanās pirmais periods noritējis sekmīgi un topošie studenti turpina iesniegt savus pieteikumus studijām. Līdz šim aktivitāte bijusi nedaudz augstākā kā iepriekšējos gados.

Vienlaikus no 7.augusta Ventspils Augstskolā plānots izsludināt papilduzņemšanu, tomēr tad varēs pretendēt tikai uz tām studiju vietām, kuras nebūs aizpildītas, tāpēc augstskolas pārstāvji aicina nekavēties un iesniegt dokumentus pēc iespējas drīzāk.