Atpakaļ

Ventspils koncertzālē atsāksies cikls “Ma”: pirmajā koncertā – Vladislavs Nastaševs

Šī gada pirmajā laikmetīgās autormūzikas cikla Ma koncertā sestdien, 15. janvārī, Ventspils koncertzālē Latvija viesosies režisors, dziesmu autors un izpildītājs Vladislavs Nastavševs, pavēstīja Kurzemes filharmonijas pārstāve Antra Lācberga.

Nastaševs Latvijas publikai pazīstams ne vien kā spilgts, bezkompromisa režisors, bet arī kā komponists, kurš savas dziesmas izpilda pats. Ventspils koncertā skanēs dziesmas ar Mihaila Kuzmina un Semjona Haņina dzeju, mūzika no režisora veidotajiem iestudējumiem un citi autordarbi.

Vladislavs Nastavševs dzimis Rīgā. Pirmo muzikālo izglītību ieguvis Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, kur mācījās vijoles un klavierspēli. Apmeklējis privātstundas pie teātra pedagoģes Lidijas Stiebras. Aktiermākslu studējis Sanktpēterburgas Valsts Teātra institūta aktiermeistarības nodaļā režisora Ļeva Dodina vadībā. Režiju apguvis Londonā Teātra mākslas augstskolā.

Nastavševa izrādēm, kas nereti mēdz būt izteikti provokatīvas, raksturīga estētiski izsmalcināta, bet nežēlīga poētika, kas aktieriem liek balansēt uz emocionālas un fizioloģiskas savas varēšanas robežas.

Autors: Kuramo.lv / Foto: Publicitātes foto