Atpakaļ

Iepazīstinās ar vīriešu veselībai veltītās tiešraides “Vīrieti, dzīvo!” programmu

0

Latvijas Urologu asociācija (LUA) šodien pasākumā plkst.12 iepazīstinās ar vīriešu veselībai veltītās tiešraides “Vīrieti, dzīvo!” programmu,  informēja pasākuma rīkotāji.

LUA jau trešo gadu pēc kārtas organizēs vīriešu veselībai veltīto tiešraidi “Vīrieti, dzīvo!”, kurā tiks apskatītas tādas tēmas kā vīriešu veselība un veselības pārbaudes, kas jāveic specifiskos vecumos, prostatas vēža un citu saslimšanu diagnostika, ārstēšana, profilakse, kā arī dzīvesveida ietekmi uz vēža attīstību.

Forums notiks 29. un 30.novembrī, un tā laikā, katru pēcpusdienu no plkst.15.30 līdz plkst.18 vīriešiem un to ģimenēm vienuviet saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no veselības aprūpes speciālistiem Latvijā.

Tiešraide tiks translēta LUA “Facebook” lapā, TV kanālā “TV4” un portālā “Sportacentrs.com”. Šajās dienās ikviens anonīmi varēs uzdot sev nozīmīgos jautājumus.

Tāpat, lai pievērstu plašāku sabiedrības uzmanību, šogad LUA apvienojas ar godalgoto teātra trupu “Kvadrifons”, kas kopā ar postmetāla grupu “Tesa”, vīriešu veselības mēneša laikā nāks klajā ar jaunu izrādi par prostatas vēzi – “Pis*ies vai dzīvot”. Pirmizrāde būs skatāma 25.novembrī, taču šodien H2O 6 kvartālā varēs noskatīties tās mēģinājumu.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.