Atpakaļ

Liepājā iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas atbalsta grupu nodarbībās garīgās veselības veicināšanai

Lai sniegtu zināšanas, atbalstu un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus īpaši atbalstāmām mērķa grupām garīgās (psihiskās) veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei, tiek organizētas bezmaksas atbalsta grupu nodarbības.

Atbalsta grupu nodarbībām aicināti pieteikties tie pilsētas iedzīvotāji, kuri ģimenē audzina vienu vai vairākus bērnus ar invaliditāti, iedzīvotāji, kuri piedzīvojuši šķiršanos, kā arī vecāki ar bērniem skolas vecumā. Nodarbības vadīs pieredzējušas, sertificētas psiholoģes Baiba Pavlovska un Zane Lobānova.

Atbalsta grupu nodarbību cikls sastāvēs no sešām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies darba dienu vakaros, sākot ar 13. februāri. Katras nodarbības ilgums ir 90 minūtes.

Atbalsta grupā iedzīvotājiem, kuri piedzīvojuši laulības šķiršanu, tiks sniegts psihoemocionāls atbalsts, kā arī zināšanas un prasmes zaudējuma un sēru pieņemšanai, emociju pārvaldībai un pašregulācijai, kā arī padomi apzinātai pārmaiņu plānošanai un iekšējo resursu apzināšanai.

Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir 13. februāris, plkst. 17.30, Kungu ielā 21/21A. Pieteikšanās pa tālruni: 29 326 560, sūtot sms ar norādi Atbalsta grupa šķiršanās, vārds, uzvārds.

Atbalsta grupā vecākiem, kuri audzina bērnus ar invaliditāti, psiholoģiski drošā vidē tiks aplūkoti jautājumi par saskarsmes uzlabošanu, jūtu atpazīšanu, emociju un stresa pārvaldību, uzlabojot prasmes konfliktu risināšanā un izdegšanas profilaksē.

Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir 20. februāris, plkst. 17.30, Kungu ielā 21/21A. Pieteikšanās pa tālruni: 29 326 560, sūtot sms ar norādi Atbalsta grupa vecākiem ar bērniem invalīdiem, vārds, uzvārds.

Savukārt atbalsta grupa vecākiem ar bērniem skolas vecumā ietver sešas nodarbības vecāku un bērnu psihoemocionālajai veselībai, kurās tiks aplūkota agresija ģimenē, robežu nospraušana, emociju pašregulācija, personības resursu apzināšanās un citi aktuāli jautājumi.

Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir plānota 22. februārī plkst. 18.00 Kūrmājas prospektā 11. Pieteikšanās pa tālruni: 28 803 439, sūtot sms ar norādi Atbalsta grupa vecākiem ar bērniem skolas vecumā, vārds, uzvārds.

Vietu skaits katrā atbalsta nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties pa norādītajiem tālruņa numuriem.

Atbalsta grupas garīgās (psihiskās) veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.” ietvaros.