Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Noslēdzas pieteikšanās uz Liepājas reģionālās slimnīcas valdes locekļa amatu

Šodien noslēdzas pieteikšanās uz Liepājas reģionālās slimnīcas valdes locekļa un priekšsēdētāja amata vietu, liecina informācija Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) interneta mājaslapā.

Jau ziņots, ka valdē ir trīs locekļi, kas pārstāv slimnīcu kopīgi. Vakance ir uz vienu no trijām valdes locekļu vietām – uz valdes priekšsēdētāja vietu. Valdes priekšsēdētāja mēneša atlīdzība ir 6600 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Liepājas reģionālās slimnīcas valdes locekļa/valdes priekšsēdētāja atlases un novērtēšanas process sastāvēs no vairākām kārtām, un to īstenos atlases konkursa nominācijas komisija un personāla atlases kompānija SIA “Eiro Personāls”.

Kandidātam atlases procesa laikā padziļināti tiks vērtētas šādas kompetences – veselības aprūpes plānošana un ārstniecības procesa organizēšana, plānošana un procesu organizēšana, lēmumu pieņemšana un atbildība, orientācija uz rezultātiem, stratēģiskais redzējums un biznesa vadība un darbinieku motivēšana un attīstīšana.

Katram valdes loceklim ir savas kompetences un atbildības jomas – valdes priekšsēdētājam Edvīnam Strikam – uzņēmuma stratēģiskā vadība, ārstniecības un aprūpes procesu vadība un attīstība, valdes loceklei Lienei Buselei – finanšu, personāla un administratīvo procesu vadība, valdes loceklim Andrim Vistiņam – iepirkumu procesu un investīciju projektu vadība, saimnieciskais nodrošinājums.

Striks beigs darbu valdē 2023.gada 1.janvārī, tādēļ tiek meklēts jauns valdes loceklis un priekšsēdētājs.