Atpakaļ

Ventspils slimnīcā bez ilgas gaidīšanas rindas pieejama valsts apmaksāta gūžas un ceļa locītavu endoprotezēšana

Sākoties jaunam gadam, Ventspils slimnīcai piešķirti valsts budžeta līdzekļi gūžas un ceļa locītavu endoprotezēšanas operācijām. Ņemot vērā augsto pieprasījumu pēc endoprotezēšanas un ilgās gaidīšanas rindas uz traumatologu – ortopēdu konsultācijām, Traumatoloģijas nodaļas vadītājs Dr. Kolosovs un Dr. Boginskis raduši iespēju veikt papildu konsultācijas pacientiem, kuriem nepieciešama endoprotezēšana.

Lai ātrāk nokļūtu uz konsultāciju, zvanot uz reģistratūru, jānorāda, ka nepieciešama konsultācija pirms endoprotezēšanas. Uz konsultāciju līdzi jāņem aktuāli bojātās locītavas rentgena izmeklējuma rezultāti (veikti ne ātrāk kā 3 mēnešus pirms konsultācijas), kā arī citu speciālistu vai ārstniecības iestāžu izraksti, ja tādi ir.

Ja pēc konsultācijas ārsts apstiprina, ka nepieciešama endoprotezēšanas operācija,  pacients tiek nosūtīts uz nepieciešamajiem izmeklējumiem, lai sagatavotos operācijai.

Pēc sagatavošanās tiek noteikta operācijas diena. Endoprotēzes gaidīšanas laiks vidēji ir pāris mēnešus, – salīdzinoši vairākās ārstniecības iestādes, lai saņemtu endoprotēzi un attiecīgi nokļūtu līdz operācijai, gaidīšanas laiks var būt līdz pat 2,5 gadiem.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā traumatologa – ortopēda ambulatorās konsultācijas ir pieejamas pie Dr. Igora Kolosova, pie Dr. Valta Boginska, kā arī pie Dr. Māra Zirņa. Vairāk informācijas saņemsiet, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē.