Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un Talsos atviegloti pacientu apmeklējumi

Samazinoties saslimstības rādītājiem, kā arī rūpējoties par pacientu un viņu tuvinieku labsajūtu, no šodienas slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi, informē slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dana Bileskalne.

Pacientus slimnīcā var apmeklēt katru dienu noteiktā laikā – no plkst.15 līdz plkst.17. Visa apmeklējuma laikā nepieciešams lietot medicīnisko sejas masku un bahilas.

Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties noteiktajā apmeklējuma laikā un nepieciešams apmeklējums ārpus tā – vizīti iepriekš nepieciešams saskaņot ar ārstējošo ārstu vai dežūrārstu, zvanot uz nodaļu, kurā ievietots pacients.

Infekciozo – Covid-19 un gripas pozitīvu – pacientu apmeklēšana ir iespējama tikai īpaši kritiskos gadījumos vienam tuviniekam, kad pacienta vispārējais stāvoklis ir galēji smags. Šāds apmeklēšanas gadījums iepriekš jāsaskaņo ar attiecīgās nodaļas, kurā atrodas pacients, vadītāju.

Slimnīca aicina būt atbildīgiem un ievērot apmeklēšanas kārtības noteikumus, kā arī izvairīties no apmeklējuma, ja ir konstatēti saslimšanas simptomi vai akūtas augšējo elpceļu infekcijas pazīmes.

Slimnīcas pārstāve atgādina, ka pacientiem iespējams nodot sūtījumus, atstājot tos slimnīcas apsargam Ventspilī vai nodaļas, kurā atrodas pacients, personālam Talsu filiālē. Par sūtījumu tiek informēts attiecīgās nodaļas personāls, kas nodrošina sūtījuma nogādāšanu adresātam.