Atpakaļ

Vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika

Vilcieni Ziemassvētkos un gadu mijā kursēs pēc brīvdienu grafika, kā arī garākajos maršrutos pirmssvētku un pēcsvētku dienās ierasto trīs vagonu sastāvu vietā būs norīkoti seši vagonu sastāvi, informēja AS “Pasažieru vilciens” (PV) pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka vilcieni elektrificētajos maršrutos šodien, rītdien un 1.janvārī kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt neelektrificētajā dzelzceļa zonā vilcieniem grafikā būs noteiktas izmaiņas līdz rītdienai, kā arī 31.decembrī un 1.janvārī.

PV atzīmē, ka pirmssvētku un pēcsvētku dienās ierasto trīs vagonu sastāvu vietā būs norīkoti seši vagonu sastāvi garākajos maršrutos, piemēram, Rīga-Zilupe, Rīga-Daugavpils, Rīga-Gulbene un Rīga-Valga.

Vienlaikus PV informē, ka Liepājas maršrutā no Rīgas vilciena reiss plkst.14.04 ir atcelts 31.decembrī, bet noteikts rītdien un 1.janvārī. Savukārt Rīgas virzienā reiss no Liepājas plkst.18.38 ir atcelts 31.decembrī un noteikts rītdien un 1.janvārī.

Tāpat Valmieras maršrutā no Rīgas vilciena reiss plkst.21.30 ir atcelts 31.decembrī un noteikts rītdien un 1.janvārī.

Savukārt Gulbenes maršrutā reiss no Rīgas plkst.11.31 ir atcelts 31.decembrī un noteikts rītdien un 1.janvārī, bet Rīgas virzienā no Gulbenes plkst.15.45 atcelts vilciens 31.decembrī, bet noteikts rītdien un 1.janvārī. Tāpat no Madonas vilciens plkst.7.39 kursēs šodien, rītdien un 1.janvārī, bet Rīgas virzienā vilciens no Līvāniem plkst.16.12 ir atcelts 31.decembrī un noteikts rītdien un 1.janvārī.

Jau ziņots, ka PV apgrozījums šogad deviņos mēnešos bija 44,256 miljoni eiro, kas ir par 19,2% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, bet kompānijas peļņa samazinājās par 21% – līdz 458 074 eiro.

PV ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no “Latvijas dzelzceļa” veiktajām funkcijām. Iepriekš PV bija 100% “Latvijas dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.