Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Iesūti
Atpakaļ

Visockis-Rubenis turpinās trenēt “Liepāju”

Treneris Artūrs Visockis-Rubenis turpinās vadīt Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubu “Liepāja”, ceturtdien paziņoja vienība.

Aizvadītajā sezonā Visocka-Rubeņa vadībā liepājnieki LBL cīnījās par bronzas godalgām, sērijā ar 0-3 atzīstot “Ventspils” pārākumu. Savukārt Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) “Liepāja” ar bilanci 11-19 ierindojās 11.pozīcijā, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties.”

“Darbs nav padarīts. Liepājā jūtos labi, jo kopā cenšamies izveidot kaut ko īpašu. Nav vienkārši uzbūvēt konkurētspējigu komandu un reizē saglabāt savu identitāti kā organizācijai,” vienība citē Visocki-Rubeni. “Liepājas basketbols nav tikai klubs ar vienu komandu. Liepājā basketbola klubs ir daļa no lielās basketbola sistēmas, kas sevī ietver vīru komandu, juniorus, sieviešu komandu un, pats svarīgākais, sporta skolu. Treneri vērtē pēc panākumiem, bet prieks, ka vadība novērtē arī to, ka ieguldu laiku un enerģiju arī jaunatnē. Gribētos vēl vairāk palīdzēt Liepājā izaugt un top līmenī nokļūt vietējiem sporta skolas audzēkņiem. Un jāsaka, ka mums šobrīd ir vairāki ļoti talantīgi ne tikai spēlētāji, bet arī treneri, kurus tuvākajā laikā redzu sperot ļoti lielus soļus uz priekšu.”

Visockis-Rubenis kļuva par “Liepājas” galveno treneri pirms četriem gadiem, bet pirms tam viņš Latvijā vadīja “Ventspils”, “Ogres” un “Latvijas Universitātes” komandas.

Viņš arī vadījis vairāku vecuma grupu Latvijas jaunatnes izlases. Visocka-Rubeņa vadībā Latvijas U-18 izlase 2018.gadā Rīgā izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļas, gadu vēlāk startējot U-19 Pasaules kausa izcīņā.

Tāpat viņš strādā par Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera asistentu un palīdzējis arī sieviešu valstsvienībai.