Atpakaļ

“Grobiņas namserviss” paplašinājis siltumenerģijas pārvades un sadales darbības zonu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) paplašinājusi SIA “Grobiņas namserviss” licences siltumenerģijas pārvadei un sadalei darbības zonu, liecina SPRK publiskotā informācija.

“Grobiņas namserviss” licences siltumenerģijas pārvadei un sadalei darbības zona turpmāk ietvers arī Durbi, Pāvilostu, Lieģu ciemu Tadaiķu pagastā, Vecpils ciemu un Vērgales ciemu.

SPRK 2022.gada 19.maijā “Grobiņas namservisam” atkārtoti izsniedza licenci siltumenerģijas pārvadei un sadalei līdz 2038.gada 4.martam ar licences darbības zonu Grobiņa, Kapsēdes ciems, Nīcas ciems, kā arī Cimdenieku ciems un Robežnieku ciems.

Izvērtējot kompānijas iesniegtos dokumentus darbības zonas paplašināšanai, SPRK padome noteikusi, ka turpmāk “Grobiņas namserviss” siltumenerģijas pārvades un sadales darbības zona Dienvidkurzemes novadā ietvers Durbi, Grobiņu, Pāvilostu, Kapsēdes ciemu Medzes pagastā, Lieģu ciemu Tadaiķu pagastā, Nīcas ciemu Nīcas pagastā, Cimdenieku ciemu un Robežnieku ciemu Grobiņas pagastā, Vecpils ciemu Vecpils pagastā un Vērgales ciemu Vērgales pagastā.

Izmaiņas “Grobiņas namserviss” darbības zonās stājās spēkā 2023.gada 11.augustā.

“Grobiņas namserviss” reģistrēta 1994.gadā. Kompānijas pamatkapitāls ir 901 284 eiro, un tās vienīgā īpašniece ir Dienvidkurzemes novada pašvaldība, liecina “Firmas.lv” informācija. 2022.gadā “Grobiņas namservisa” apgrozījums bija 2,833 miljoni eiro un kompānija cieta zaudējumus 193 030 eiro apmērā.